Herkez Kazansın


CS:GO Crosshair Ayarlama

Aylık milyonlarca oyuncunun severek oynadığı Counter Strike: Global Offensive‘de oyuncunun en dikkat ettiği noktalardan biri crosshair ayarlarıdır. Crosshair oyunda ki performansı etkilemese de renk, boyut, şekil açısından oyuncular için önemli bir etkendir. Öyle ki bir çok oyuncu internette CS:GO en iyi aim ayarları ya da CS:GO takım oyuncularının kullandığı crosshair ayarlarını aramaktan ciddi vakit kaybediyor.
Sizlere hiç bir kod vermeyeceğim. CS:GO crosshair değiştirmenin oldukça basit bir yöntemi CS:GO atölye sekmesinde mevcut. Tek yapmanız gereken bir harita indirmek.
Steam’de Oyunlarınız sekmesinden CS:GOTıklayın ve Topluluk merkezine girin.
Karşınıza çıkan sayfadan Atölye sekmesine tıklayın.
Arama sekmesine crashz’ Crosshair Generatoryazın ve aratın.
Arama yaptıktan sonra alt tarafta yan tarafta ki resimde gördüğünüz üzere bir atölye içeriği gelecek. İçeriğin üzerine tıklayın ve açılan sayfada Abone ol‘a basın.
Crashz’ Crosshair generator adlı atölye içeriğine abone olduktan sonra CS:GO’ya giriş yapın.
Oyuna girdikten sonra Oyna > Oyun Bul > Atölye > Crashz’ Crosshair generator isimli haritaya tıklayın ve Yerel sunucu’da başlatın.
Harita açıldığında karşınıza turnuvalarda yer alan takımlarda ki oyuncuların kullandıkları crosshair ayarları gelecektir. Hoşunuza giden crosshair’i seçmek için üstüne ateş etmeniz gerekiyor. Alt tarafta bulunan görselde crosshairler’den bazılarını görebilirsiniz.

Crosshair seçtikten sonra test etmek için haritanın içinde bulunan test odasına girip botlar ve çeşitli harita arka planları üzerinde test edebilirsiniz. İyi oyunlar.
Yorumlar

Hiç yorum yok

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam