Herkez Kazansın


Clash Royale Bedava Yeşil Taş - Gems Kazanma Yöntemi

Clash Royale Yeşil Taş - Gems Kazanma Hilesi

Supercell firmasının yeni oyunu olan Clash Royale kısa bir süre içerisinde Android ve iOS platformlarda en popüler oyunlar arasına girmeyi başardı. Kartlar üzerine kurulu olan oyunda sandıklar satın alarak yeni kartlar kazanabilir ve kahramanlarımızın seviyesini yükseltebilir veya yeni kahramanlar açabiliyoruz. Tabi iyi sandıkları satın almak için baya bir yeşil taş gerekebiliyor. Cebimden para çıkmasın diyorsanız verdiğim taktik ile yeşil taş kasabilirsiniz.  

Bu yöntem sadece Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda uygulanabilir. Android markettede birçok kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan bir uygulama olan Whaff Rewards üzerinden Clash Royale oyununda sorunsuz bir şekilde gem satın alabileceksiniz. 

İlk olarak Android marketten "Whaff Rewards"uygulamasını indiriyoruz. İndirme linki. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whaff.whaffapp  Daha sonra uygulamayı açtığınızda sizden kayıt olmanızı falan isteyecektir. Giriş yaptıktan sonra "Referans Kodu" bölümü gelecektir. Buraya BA87941 kodunu giriniz. Bu kod ile birlikte hesabınıza 0.30$ eklenecektir. Program içerisinde uygulamalar yükleyip oynayarak ve anketler doldurarak paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek de paralar kazanabilirsiniz. Gerekli miktara ulaştıktan sonra paranızı Google play hediye kartı kodu olarak çekip Android marketten istediğiniz alışverişi yapabilirsiniz.

Bu işlemler tamamen legaldir ve istediğiniz kadar para biriktirip gems kazanabilirsiniz. 
Yorumlar

Hiç yorum yok

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam