Herkez Kazansın


GoalTycoon Resimli Rehber !

GoalTycoon Rehber

tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Klasik futbol oyunlarının aksine gelişmiş bir altyapıya sahip olan GoalTycoon size oyun oynayarak para kazanma fırsatını sunmaktadır. GoalTycoon oyundaki tüm kazançlarınızı gerçek paraya çevirebilirsiniz. Oyunda kendi futbol şehrinizi ve takımınızı yöneteceksiniz. Şehrinizde BankaStadyum ,Antreman Sahası , Hastahane , Otopark , Restorant yönetimini yapacaksınız. takımınızı yöneteceksiniz. Şehrinizde BankaStadyum ,Antreman Sahası , Hastahane , Otopark , Restorant yönetimini yapacaksınız. Takımınız için antreman programları taktiksel diziliş yapabilirsiniz futbolcularınızın daha hızlı gelişimi için yeni antrenörler , yiyecek ve içecekler satın alabilir antreman sahalarınızı geliştirebilirsiniz. Takımınızın logosunu veformanızı tasarlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz popülariteye göre taraftar sayınız artacaktır. Kendi sahanızda oynadığınız maçlar için bilet fiyatlarını belirleyebilirsiniz ama unutmayın çok pahalı biletler taraftarları kaçıracaktır. GoalTycoon oyunu MarketGlory oyunu ile bağlantılıdır ister MarketGlory hesabınızla oynayın isterseniz GoalTycoon hesabınızı oluşturun. Yazımın devamında sizlere oyunun nasıl oynandığı hakkında bilgiler vereceğim umarım bu rehberin faydasını görürsünüz …

OYUNA BAŞLANGIÇ

Oyuna kayıt olduk ve ligteki yerimizi aldık. Öncelikle oyunda bizler için önemli olan konuları açıklayarak başlayalım…
  FUNDS ve CLUB FUNDS:
Manager Funds ve Club Funds bizim oyundaki kasalarımız.
Manager Funds: Sadece Euro içeren kasamızdır. Bu kasada Kulüp gelirleri birikmez. Yatırım yaptığımız para Manager Funds a yatar ve Marketteki Euro cinsinden yaptığımız alışverişlerimizi bu kasadan sağlarız.
Club Funds: Bu kasamız maç gelirleri,bilet gelirleri,tüm giderlerimizin karşılandığı kasadır. Maç bonusları bu kasaya gelir, bilet gelirleri bu kasaya gelir , oyuncu maaşları bu kasadan ödenir ve 3 tür para birimi kullanılır. Club Funds daki Euro ile Marketten Euro cinsinde alışveriş yapamayız. Bunu yapabilmek için Club Funds taki paramızın 10 euro ya ulaşması gerekir. 10 euromuz birikince bu parayı Manager Funds kasamıza aktarıp buradan alışveriş gerçekleştirebiliriz. Club Funds taki varlıklarımızı Market/Financial Market ten TRY-GOLD-EURO dönüşümlerini gerçekleştirebiliriz.
POPULARITY(Popülerlik):
Popülerlik niçin önemlidir?
Popülerlik GoalTycoon oyununda son derece önemli bir faktördür. Popülerlik seviyesi yükseldikçe taraftar sayımız artacak ve daha fazla bilet satma imkanımız olacaktır. Bu sebeple popülerlik seviyemizi düşürmemek ve yükseltmek için yapabileceğimiz şeyleri yapmamız gerek. Ev sahibi olduğunuz maçlarda stadınıza gelen taraftar sayısı hem sizin popülerlik seviyenize hem karşı takımın popülerlik seviyesine bağlıdır. Aşağıdaki formül ile stadınıza gelecek taraftar sayısını hesaplayabilirsiniz.
(Sizin Popülerlik seviyeniz + Karşı takımın popülerlik seviyesi)*100/2.)
Yorumlar

1 yorum

http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/fumuzik

Balas

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam